::
PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

CYKL SZEŚCIOLETNI

KL. I/6 grupa A WTOREK: 14.00-14.45 Kształcenie słuchu, 14.50-15.35 Rytmika

CZWARTEK: 14.00-14.45 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Anna Jaguścik sala nr 2

KL. I/6 grupa B ŚRODA: 14.00 – 14.45 Kształcenie słuchu, 14.50 -15.35 Rytmika

PIĄTEK: 14.00 – 14.45 Kształcenie słuchu

(Nauczyciel – Anna Jaguścik sala nr 2)

KL.II/6 grupa A WTOREK: 15.40-16.25 Kształcenie słuchu, 16.30-17.15 Rytmika

PIĄTEK: 14.50-15.35 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Anna Jaguścik sala nr 2

KL.II/6 grupa B WTOREK: 14:15 – 15.00 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Marzena Ziora

PIĄTEK: 15.40 – 16.25 Kształcenie słuchu (Nauczyciel Marzena Ziora)

16.30 – 17.15 Rytmika (Nauczyciel Anna Jaguścik sala nr 2)

KL. III/6 WTOREK: 17.20-18.05 Kształcenie słuchu, 18.10-18.55 Rytmika

PIĄTEK: 15.40 – 16.25 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Anna Jaguścik sala nr 2

KL.IV/6 

CZWARTEK: 14.50-15.35 Audycje muzyczne

PIĄTEK: 16:30-17:15 Kształcenia słuchu

PIĄTEK: 17.20-18:05 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3)

Nauczyciel – Anna Jaguścik (Audycje muzyczne sala nr 2)

KL.V/6 WTOREK: 15.05-15.50 Kształcenie słuchu

CZWARTEK: 14.50-15.35 Kształcenie słuchu, 15.40-16.25 Audycje muzyczne

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3)

Nauczyciel – Anna Jaguścik (Audycje muzyczne sala nr 2)

KL.VI/6 WTOREK: 15.55-16.40 Kształcenie słuchu

CZWARTEK: 15.40-16.25 Kształcenie słuchu, 16.30-17.15 Audycje muzyczne

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3)

Nauczyciel – Anna Jaguścik (Audycje muzyczne sala nr 2)

PLAN ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

CYKL CZTEROLETNI

KL.I/4 WTOREK: 16.45-17.30 Kształcenie słuchu

CZWARTEK: 16.30-17.15 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3)

KL.II/4 WTOREK: 17.35 -18.20 Kształcenie słuchu

ŚRODA: 15.40-16.25 Audycje muzyczne

CZWARTEK: 17.20-18.05 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3

Nauczyciel – Anna Jaguścik (Audycje muzyczne sala nr 2)

KL.III/4 WTOREK: 18.25-19.10 Kształcenie słuchu

CZWARTEK: 17.20-18.05 Audycje muzyczne, 18.10-18.55 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3)

Nauczyciel – Anna Jaguścik (Audycje muzyczne sala nr 2)

KL.IV/4 WTOREK: 19.15-20.00 Kształcenie słuchu

CZWARTEK: 18.10-18.55 Audycje muzyczne, 19.00-19.45 Kształcenie słuchu

Nauczyciel – Marzena Ziora (Kształcenie słuchu sala nr 3)

Nauczyciel – Anna Jaguścik (Audycje muzyczne sala nr 2)

Skip to content