Sukcesy uczniów - PSM I st. w Radomsku

Idź do spisu treści

Menu główne:

Sukcesy uczniów

  Wszystkie osiągnięcia możliwe były dzięki ogromnemu zaangażowaniu grona pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi, Rady Rodziców oraz samorządu uczniowskiego. Nasi uczniowie i pedagodzy czynnie wprowadzają w życie maksymę - "Tyle jesteśmy warci - ile dajemy siebie innym".




Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach i zdobyli następujące nagrody:


  • VIII Międzynarodowy konkurs im. Janiny Garści (Stalowa Wola, dn. 23-26.05.2018r.) - Wyróżnienie w grupie II - Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • IV Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych (Brzeziny, dn. 25.04.2018r.) - Wyróżnienie - Oliwia Łągiewka i Julia Popiołek - przygotowanie: Kamila Szewczyk


  • IV Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych (Brzeziny, dn. 25.04.2018r.) - I miejsce - Iga Krynka i Oliwia Dalecka - przygotowanie: Kamila Szewczyk


  • IV Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych (Brzeziny, dn. 25.04.2018r.) - II miejsce - Salomea Nebożyńska i Marta Nebożyńska - przygotowanie Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Teresa Rozpędek


  • XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz (Wrocław, dn. 16-18.04.2018r.) - Wyróżnienie - Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • I Festiwal Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja (Łódź, dn. 10.04.2018r.) - Wyróżnienie w grupie młodszej - Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • XI Regionalny Konkurs Duetów "Fortepian na 4 Ręce" (Tomaszów Mazowiecki, dn. 23.03.2018r.) - II miejsce w grupie I - Oliwia Łągiewka i Julia Popiołek - przygotowanie: Kamila Szewczyk


  • VII Ogólnopolski konkurs Duetów Fortepianowych (Zamość, dn. 15-17.03.2018r.) - II miejsce w grupie I - Oliwia Dalecka i Iga Krynke - przygotowanie: Kamila Szewczyk


  • XV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 01-03.12.2017r.) - Wyróżnienie dla duetu w składzie: Joanna Hebda i Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • XV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 01-03.12.2017r.) - Wyróżnienie dla duetu w składzie: Oliwia Dalecka i Iga Krynke - przygotowanie: Kamilla Szewczyk


  • VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” (Warszawa, dn. 29.05 -03.06.2017 r. - III Nagroda  w grupie I - Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe TAŃCE ŚWIATA (Włocławek, dn. 25-27.04.2017r.) - Wyróżnienie I st. w grupie I - Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • VI Starachowicki Konkurs Gitarowy (Starachowice, dn. 06.03.2017r.) - III miejsce w grupie III - Maria Kowalik - przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • X Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 07.12.2016r.) - Wyróżnienie w grupie I - Maria Kowalik - przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • X Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 07.12.2016r.) - I miejsce w grupie II - Mikołaj Wiewióra - przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • XIV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 02-04.12.2016r.) - Wyróżnienie dla duetu w składzie: Maciej Dubielski i Joanna Hebda - przygotowanie: Maciej Kowalczyk, Marek Kloś


  • Festiwal Muzyki Polskiej "Współczesna muzyka gitarowa" (Tczew, dn. 25.11.2016r.) - III nagroda - Mikołaj Wiewióra - przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I Pierwszak Może Być Mistrzem" (Warszawa, dn. 12-13.11.2016r.) - Dyplom Super Mistrza - Jagoda Gumienna - przygotowanie: Marek Kloś


  • XIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana (Kępno, dn. 12-13.06.2016r.) - I miejsce w grupie I - Mikołaj Wiewióra - przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • X Regionalny Konkurs Duetów "Fortepian na 4 ręce" uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu łódzkiego (Tomaszów Mazowiecki, dn. 27.04.2016 r.) - III miejsce w grupie I - Lilla Ciepielewska i Julia Kokosińska - przygotowanie Agnieszka Grodzicka


  • III Regionalne Spotkania Najmłodsyzch Gitaryzstów (Brzeziny, dn. 26.04.2016 r.)

- Brązowy Dyplom w grupie III - Maria Kowalik – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • III Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I stopnia (Brzeziny, dn. 13.04.2016 r.)

- II miejsce dla duetu w składzie: Aleksandra Tomczyk i Konrad Derlatka - przygotowanie Agnieszka Grodzicka

  • IX Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy w Bełchatowie (Bełchatów, dn. 09.12.2015 r.)

- I miejsce w grupie II Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • XIII Konkurs Duetów Dziecięcych (Warszawa, dn. 04-06.12.2015r.) - nagroda II stopnia dla duetu w składzie: Aleksandra Lęgowik i Piotr Wojtala - przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Maciej Kowalczyk


  • Festiwal Muzyki Polskiej "Współczesna muzyka gitarowa" w Tczewie (Tczew, dn. 27 listopada 2015 r.)

- II Nagroda Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • V Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszczyńskiego w Łańcucie (Łańcut, dn. 10.06.2015 r.)

- II miejsce w grupie I Karol Komala - przygotowanie: Agnieszka Michalska

  • VI Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy w Kielcach (Kielce, dn. 26-29 kwietnia 2015 r.)

- I miejsce w grupie solistów do lat 10 - Mikołaj Wiewióra - przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • II Międzynaodowy Konkurs Gitarowy Fernanda Sora (Frydek-Mistek 23-24. 04.2015 r.)

- I miejsce w I kategorii Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • XIV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, dn. 17.04.2015 r.)

- II miejsce w grupie III Karol Komala - przygotowanie: Agnieszka Michalska

  • XIV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, dn. 17.04.2015 r.)

- wyróżnienie w grupie I Maria Sobecka - przygotowanie: Edyta Rak

  • IV Starachowicki Konkurs Gitarowy (Starachowice,dn. 16.03.2015 r.)

- I miejsce w grupie III Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • VIII Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 10.12.2014 r.)

- I miejsce Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • XII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 5-7.12.2014 r.)

- Wyróżnienie dla duetu: Aleksandra Saj i Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

  • Festiwal Muzyki Polskiej „Współczesna muzyka gitarowa” (Tczew, dn. 28.11.2014 r.)

- II nagroda Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • I Spotkania Najmłodszych Flecistów (Skierniewice, dn. 23.06.2014 r.)

- Wyróżnienie I stopnia Julia Jaguścik – przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek
- Wyróżnienie II stopnia Aleksandra Łęgowik – przygotowanie: Aleksandra
Ławrynowicz-Drewek

  • I Regionalne Spotkanie Najmłodszych Gitarzystów (Brzeziny, dn. 22.05.2014 r.)

-  Złoty Dyplom w grupie II Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • III Festiwal Akordeonowy „HarmoniaEspressiva” im. Prof. Jerzego Jurka (Sochaczew, dn. 22.05.2014 r.)

-  Laureat w kategorii I Piotr Wojtala – przygotowanie: Maciej Kowalczyk

  • VI Regionalny Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych (Pabianice, dn. 29.04. 2014 r.)

-  II miejsce Igor Mielczarek – przygotowanie: Anna Jaguścik

  • XII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana (Kępno, dn. 15–16.05.2014 r.)

- II miejsce w kategorii – soliści grupa I Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • XVI Dolnośląski Konkurs Gitarowy "GITARIADA 2014" (Kłodzko, dn. 25-26.04.2014 r.)

- III miejsce w kategorii I Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • Dyplom dla Mikołaja Wiewióry przygotowanego przez Panią Teresę Rozpędek za uzyskanie najlepszego wyniku spośród uczniów szkół Regionu Łódzkiego w II Ogólnopolskim Konkursie Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego w Łodzi – Pan Witold Paprocki Wizytator CEA Regionu Łódzkiego


  • II Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego (Łódź, dn. 4-5.04.2014 r. )

- II miejsce w grupie pierwszej Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • XVI Regionalny Konkurs Akordeonowy i Zespołów z udziałem akordeonu (Piotrków Trybunalski, dn. 21-22.03.2014 r.)

- I nagroda kategoria I Piotr Wojtala – przygotowanie: Maciej Kowalczyk
- Wyróżnienie kategoria II Maciej Dubielski – przygotowanie: Maciej Kowalczyk


  • III Dąbrowski Konkurs Gitarowy (Dąbrowa Górnicza, dn. 18.03.2014 r.)

- Wyróżnienie Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek


  • IX Regionalny Konkurs Duetów „Fortepian na 4 Ręce” Uczniów szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Łódzkiego (Tomaszów Mazowiecki, dn. 6.03.2014 r.)

- III miejsce ex aequo w grupie II Aleksandra Saj i Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk
- Wyróżnienie w grupie I: Anna Barda i Maria Sobecka – przygotowanie: Agnieszka Grodzicka i Edyta Rak


  • VII Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 9.12.2013 r.)

- II miejsce (grupa) Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • XI Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 29.11-1.12.2013 r.)

- Nagroda III stopnia dla duetu: Aleksandra Saj i Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk
- Wyróżnienie dla duetu: Joanna Hebda i Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Marek Kloś i Teresa Rozpędek


  • XIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. (Piotrków Trybunalski, dn. 19.04.2013 r.)

- I nagroda w gr. I Konrad Derlatka – przygotowanie: Agnieszka Grodzicka
- II nagroda w gr. I Karol Komala – przygotowanie: Agnieszka Michalska
- III nagroda w gr. I Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk
- III nagroda w gr. I Aleksandra Saj – przygotowanie: Kamilla Szewczyk
- I miejsce w gr. III Dominik
Iskrzyński – przygotowanie: Edyta Rak

  • V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy (Kielce, dn. 14-18.04.2013 r.)

- Wyróżnienie w grupie solistów do lat 13 Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

  • IX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs im. Łukasza Pietrzaka Gitaromania (Jelenia Góra – Cieplice, dn. 15-16.02.2013 r.)

- I miejsce w grupie młodszej Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
- Wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu W. Lutosławskiego „Na jabłoni
jabłko wisi” Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

  • VI Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 12.12.2012 r.)

- I miejsce w gr. II Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
- Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie kompozycji Arkadiusza Załęcznego
w gr. IV dla duo gitarowego: Karolina Derwisz i Krzysztof Ligęza – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

  • VI Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci o szczeblu ogólnopolskim (Rybnik, dn. 8.12.2012 r.)

- II miejsce ex aequo w gr. III Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

  • Warszawski Konkurs Pianistyczny (Warszawa, dn. 23-25.11.2012 r.)

- Wyróżnienie II Stopnia w gr. I Karol Komala – przygotowanie: Agnieszka Michalska

  • XI Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana (Kępno, dn. 17-18.05.2012 r.)

- I miejsce dla duetu: Karolina Derwisz i Krzysztof Ligęza – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

  • I Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego (Łódź, dn. 28.04.2012 r.)

- IV miejsce w grupie pierwszej Maja Płomińska – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • VIII Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I Stopnia „Fortepian na 4 Ręce” (Tomaszów Mazowiecki, dn. 26.04.2012 r.)

- I miejsce ex aequo w grupie I dla duetu: Aleksandra Tomczyk i Julia Mofina – przygotowanie: Agnieszka Michalska i Agnieszka Grodzicka
- Grand Prix dla duetu: Agnieszka Małek i Marcin Ligęza: przygotowanie: Agnieszka Grodzicka i Agnieszka Michalska
- Wyróżnienie dla duetu: Natalia Starczyk i Igor Mielczarek – przygotowanie: Kamilla Szewczyk i Agnieszka Grodzicka

  • VI Przegląd Duetów Skrzypcowych (Olesno 31.03.2012 r.) - II nagroda dla duetu: Julia Jaguścik, Alicja Soczyńska - przygotowanie: Marek Kloś


  • V Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 14.12.2011 r.)

- I miejsce w II grupie Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
- I miejsce w grupie IV duet w składzie: Karolina Derwisz i Krzysztof Ligęza – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
- III miejsce w I grupie Maja Płomińska – przygotowanie: Teresa Rozpędek

  • IX Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 2-4.12.2011 r.)

- Nagroda I stopnia dla duetu: Marcin Ligęza, Agnieszka Małek – przygotowanie: Agnieszka Michalska, Agnieszka Grodzicka
- Nagroda I stopnia dla duetu: Aleksandra Tomczyk, Julia Mofina – przygotowanie: Agnieszka Michalska, Agnieszka Grodzicka
- Wyróżnienie dla duetu: Monika Śpiewak, Piotr Szumlas – przygotowanie:       Teresa Rozpędek, Marek Kloś

  • II Regionalne Konfrontacje Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych pod Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego (Zgierz, dn. 18-19.11.2011 r.)

    - II miejsce trio „Flautato” w składzie: Wiktoria Olejnik – flet, Anastazja Olejnik –      skrzypce, Monika Śpiewak – skrzypce – przygotowanie Marek Kloś

  • V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” (Warszawa, dn. 9-12.06.2011 r.)

  - Wyróżnienie Bartosz Dyner – przygotowanie Siergiej Wowkotrub

  • III Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy – Gitara Viva (Kielce, dn. 15-18.05.2011 r.)

  - III miejsce  grupa solistów do lat 13 Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz         Załęczny

  • III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy na wykonanie utworów kompozytorów polskich (Tomaszów Mazowiecki, dn. 13-14.05.2011 r.)

  - III miejsce w grupie I Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny

  • XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe (Sanok, dn. 10-15.04.2011 r.):

  - Wyróżnienie Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny
  - Wyróżnienie Maja Płomińska – przygotowanie Teresa Rozpędek

  • XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. (Piotrków Trybunalski, dn. 8.04.2011 r.):

  - Wyróżnienie I st. gr. I Natalia Kawka – przygotowanie Kamilla Szewczyk
  - Wyróżnienie gr. III Agnieszka Małek – przygotowanie Agnieszka Grodzicka
  - Wyróżnienie gr. IV Aleksandra Gabryelczyk – przygotowanie Agnieszka Grodzicka

  • I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy - I Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej (Nowy Targ, dn. 25-26.03.2011 r.) - I nagroda w kategorii – soliści do 13 lat Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny


  • IV Przedświąteczny Konkurs Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 16.12.2010 r.) - Wyróżnienie w I grupie Maja Płomińska – przygotowanie Teresa Rozpędek


  • II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy "GITARA VIVA" (Kielce, dn. 16-19.05.2010 r.)

    -  I miejsce Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny

  • VII Regionalny Konkurs Duetów "Fortepian na 4 ręce" Szkół Muzycznych I stopnia (Tomaszów Mazowiecki, dn. 20.04.2010 r.):

     - I miejsce w grupie III dla duetu: Kinga Ćwiek i Aleksandra Gabryelczyk -  przygotowanie - Agnieszka Grodzicka
     - II miejsce w grupie III dla duetu: Anna Chybalska i Marcin Ligęza - przygotowanie - Kamilla Szewczyk i Agnieszka Michalska
     - Wyróżnienie w grupie I dla duetu: Natalia Kawka i Julia Kopiec - przygotowanie -  Kamilla Szewczyk i Agnieszka Michalska

  • IV Regionalny Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych (Pabianice, dn. 20.04.2010 r.)   - I miejsce Karolina Derwisz - przygotowanie - Marzena Ziora


  • V Przegląd Duetów Skrzypcowych (Olesno, dn. 27.03.2010 r.)

    - I miejsce dla duetu: Anastazja Olejnik i Monika Śpiewak - przygotowanie -  Marek Kloś

  • V Konkurs Solfeżowy dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (Częstochowa, dn. 19.03.2010 r.)

     - I nagroda Kinga Ćwiek - przygotowanie - Marzena Ziora

  • X Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I st. Regionu Łódzkiego (Łódź, dn. 7.02.2010 r.)

    - I miejsce w grupie I Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny

  • III Regionalny Konkurs Gitarowy na wykonanie kolędy (Bełchatów, dn. 15.12.2009 r)

     - I miejsce w grupie I Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny
     - II miejsce Krzysztof Ligęza - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny
     - Grand Prix Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny
     - I miejsce w grupie III dla duetu gitarowo-skrzypcowego w składzie: Karolina  Derwisz i Monika Śpiewak - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny, Marek Kloś

  • VII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów (Sieradz, dn. 12.12.2009 r.)

     - Wyróżnienie w grupie II Dominik Iskrzyński - przygotowanie - Edyta Rak

  • VII Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO" (Warszawa, dn. 4-6.12.2009 r.):

     - Nagroda I stopnia w grupie II dla duetu: Anna Chybalska, Marcin Ligęza - przygotowanie - Agnieszka Michalska, Kamilla Szewczyk
     -  Nagroda III stopnia w grupie II dla duetu: Karolina Derwisz i Monika Śpiewak -  przygotowanie - Arkadiusz Załęczny i Marek Kloś
     - Nagroda indywidualna Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny
     - Wyróżnienie dla duetu w składzie: Kinga Ćwiek i Aleksandra Gabryelczyk - przygotowanie - Agnieszka Grodzicka

  • VIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej Świętokrzyska Jesień Gitarowa (Kielce, dn. 11.2009 r.)

   - II miejsce Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny

  • Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz, dn. 22.05.2009 r.)

    - I miejsce Marcin Ligęza - przygotowanie - Agnieszka Michalska

  • II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy na wykonanie utworów kompozytorów polskich (Tomaszów Mazowiecki, dn. 15-16.05.2009 r.)

    - II miejsce ex aequo w grupie I Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny

  • III Regionalny Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu łódzkiego (Skierniewice, dn. 25.04.2009 r.)

    - III miejsce w kategorii szkół muzycznych I stopnia - przygotowanie - Jolanta Muratów

  • VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy (Sochaczew, dn. 8.04.2009 r.)

    - Wyróżnienie Wiktoria Olejnik - przygotowanie - Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

  • XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe (Sanok, dn. 29.03-03.04.2009 r.):

    - III miejsce Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny
    -  Wyróżnienie Krzysztof Ligęza - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny

  • V Regionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I stopnia (Zgierz, dn. 27.03.2009 r.)

    - I miejsce Mateusz Duda - przygotowanie Marzena Ziora

  • II Regionalny Konkurs Gitarowy na wykonanie kolędy (Bełchatów, dn. 16.12.2008 r.):

    -  I miejsce (III grupa) dla trio gitarowo-skrzypcowego w składzie: Karolina Derwisz  
       gitara, Piotr Szumlas - gitara, Monika Śpiewak - skrzypce - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny, Marek Kloś
    - II miejsce (III grupa) dla trio gitarowego w składzie: Karolina Derwisz, Krzysztof  Ligęza, Łukasz Tomczyk - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny
    -  III miejsce (I grupa) Karolina Derwisz - przygotowanie - Arkadiusz Załęczny

  • VI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów Grupa I (Sieradz, dn. 13.12.2008 r.)

    - III miejsce Dominik Iskrzyński - przygotowanie - Edyta Rak

  • VI Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO" (Warszawa, dn. 5-7.12.2008 r.)

    - Nagroda I stopnia dla duetu: Kinga Ćwiek, Aleksandra Gabryelczyk - przygotowanie - Agnieszka Grodzicka

  • V Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów (Sieradz, dn. 1.12.2008 r.)

    - V miejsce Marcin Ligęza - przygotowanie - Agnieszka Michalska

  • VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego (Izabelin Warszawa, dn. 25-31.05.2008 r.)

    - III miejsce w kategorii duet fortepianowy: Aleksandra Gabryelczyk, Kinga  Ćwiek - przygotowanie - Agnieszka Grodzicka

  • XIII Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 4-5.04.2008 r.)

    - II miejsce Adam Dobrakowski - przygotowanie -Maciej Kowalczyk

  • VI Regionalny Konkurs Duetów Szkół Muzycznych I st. "Fortepian na 4 ręce" (Tomaszów Mazowiecki, dn. 4.04.2008 r.)

     - III nagroda dla duetu: Aleksandra Gabryelczyk, Kinga Ćwiek - przygotowanie -
Agnieszka Grodzicka

  • I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy na wykonanie kolędy (Bełchatów, dn. 18.12.2007 r.)

    - III miejsce ex aequo kategoria I Karolina Derwisz - przygotowanie -  Arkadiusz  Załęczny

  • V Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO" (Warszawa, dn. 7-9.12.2007 r.)

    - Wyróżnienie dla duetu fletowo-skrzypcowego Michalina Majstrowicz, Maria  Molenda - przygotowanie - Aleksandra Ławrynowicz-Drewek, Siergiej Wowkotrub

  • VII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego (Łomianki-Warszawa, dn. 03-10.06.2007 r.)

    - II nagroda Mateusz Duda w sekcji fortep. Kategorii B - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • II Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz, dn. 19.05.2007 r.)

    - III  miejsce Barbara Ciosk - przygotowanie - Kamilla Szewczyk

  • IV Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg (Łódź, dn. 26-27.04.2007 r.)

    - I miejsce w grupie I Mateusz Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. (Piotrków Trybunalski, dn. 21.04.2007 r.):

- Grand Prix Mateusz Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak
- III miejsce Barbara Ciosk - przygotowanie - Kamilla  Szewczyk
- Wyróżnienie Aleksandra Gabryelczyk - przygotowanie - Agnieszka Grodzicka
- Wyróżnienie Kinga Ćwiek - przygotowanie - Agnieszka Grodzicka

  • IV Konkurs Duetów Dziecięcych "Duettino" (Warszawa, dn. 8-10.12.2006 r.)

    - Nagroda I stopnia dla duetu fortepianowego: Klaudia Sowiak i Jacek Klimczak -  przygotowanie - Agnieszka Michalska, Kamilla Szewczyk

  • II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding (Warszawa, dn. 9-11.06.2006 r.)

    - IV nagroda w II grupie Maria Molenda - przygotowanie - Siergiej Wowkotrub

  • Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych i Perkusji dla uczniów szkół muzycznych I st. (Kielce, dn. 28.05.2006 r.)

    - III miejsce gr. I Michalina Majstrowicz - przygotowanie - Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

  • VI Ogólnopolski Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego (Łomianki, dn. 21-28.05.2006 r.)

    - I miejsce w sekcji Fortepian "A" Mateusz Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • II Regionalny Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych (Pabianice, dn. 26.04.2006 r.)

    - III miejsce Mateusz Duda - przygotowanie - Anna Jaguścik

  • V Regionalny Konkurs Duetów "Fortepian na 4 ręce" (Tomaszów Mazowiecki, dn. 2006 r.)

     - Wyróżnienie w II kat. dla duetu: Jacek Klimczak i Klaudia Sowiak - przygotowanie - Kamilla Szewczyk i Agnieszka Michalska

  • XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Jana Sebastiana Bacha (Gorzów Wielkopolski, dn. 27.03-01.04.2006 r.)

    - III miejsce w grupie I Mateusz Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • I Konkurs Młodego Pianisty (Łódź, dn. 24-25.02.2006 r.)

    - II nagroda w grupie młodszej Mateusz Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • III Konkurs Duetów Dziecięcych "DUETTINO" (Warszawa, dn. 9-11.12.2005 r.)

    - Nagroda III stopnia dla duetu fletowo-klarnetowego: Michalina Majstrowicz
i Michał Majstrowicz
- przygotowanie - Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Henryk Dłubak

  • I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding (Warszawa, dn. 17-19.06.2005 r.)

     - IV nagroda w I grupie Kinga Kabzińska - przygotowanie - Siergiej Wowkotrub

  • Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej (Trzęsacz, dn. 26-28.05.2005)

    - II miejsce duet: Paweł Bartnik i Krzysztof Stępień - przygotowanie - Teresa  Rozpędek

  • IX Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia (Piotrków Trybunalski, dn. 15.04.2005 r.)

     - I miejsce w kategorii I Mateusz Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak
     - Wyróżnienie w kategorii II Sara Famulska - przygotowanie - Agnieszka Grodzicka

  • Muzyczne Spotkania Młodych Pianistów (Sieradz, dn. 11.12.2004 r.)

     - I miejsce oraz nagroda przewodniczącego jury prof. T. Manastyrskiej Mateusz  Duda - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • VII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej (Kielce, dn. 2-3.04.2004 r.)

     - I miejsce Krzysztof Stępień - przygotowanie - Teresa Rozpędek

  • XI Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 2-3.04.2004 r.)

     - II nagroda w kategorii II Przemysław Wojciechowski - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • VII Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I Stopnia Okręgu Łódzkiego (Łódź, dn. 28.02.2004 r.)

     - I miejsce w grupie II Krzysztof Stępień - przygotowanie - Teresa Rozpędek

  • II Piotrkowskie Spotkania Fletowe (Piotrków Trybunalski, dn. 16.03.2004 r.)

     - Wyróżnienie w kat. I  Michalina Majstrowicz - przygotowanie - Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

  • XI Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, 2004 r.)

     - II nagroda w kategorii II - Przemysław Wojciechowski - przygotowanie Maciej Kowalczyk

  • VII Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I st. Okręgu Łódzkiego (Łódź, 2004)

     - I miejsce Krzysztof Stępień - przygotowanie - Teresa Rozpędek

  • Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. (Konin, 2003r.)

      - Tytuł laureata Krzysztof Stępień - przygotowanie Teresa Rozpędek

  • Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia regionu łódzkiego (Zgierz 2003 r.)

      - I nagroda Krzysztof Stępień - przygotowanie - Teresa Rozpędek

  • Międzynarodowy Festiwal Rozrywkowej Muzyki Akordeonowej Konfrontacje w Częstochowie (Częstochowa,2003 r.)

     - Wyróżnienie II st. Przemysław Wojciechowski - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej ( Giżycko, 2003 r.)

      - II nagroda Przemysław Wojciechowski - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • Regionalne Przesłuchania Akordeon (Zduńska Wola, 2003 r.)

     - II nagroda Przemysław Wojciechowski - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • VIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Państwowych Szkół Muzycznych I stopnia (Piotrków Trybunalski, 2003 r.)

      - II wyróżnienie Natalia Szewczyk - przygotowanie - Kamilla Szewczyk
      - II nagroda Kinga Bogdańska - przygotowanie - Kamilla Szewczyk

  • II Regionalny Konkurs Miniatur Skrzypcowych (Sieradz, 2003 r.)

      - Wyróżnienie Seweryn Kulikowski - przygotowanie - Robert Jurecki

  • Ealing Festiwal (Londyn, 2002 r.)

      - II nagroda Kacper Niegardowski Mickiewicz - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • II Międzyszkolny Konkurs Duetów Fortepianowych Fortepian na cztery ręce dla Szkół Muzycznych I stopnia (Tomaszów Mazowiecki, 2002 r.)

   - Wyróżnienie II st. - duet Natalia Szewczyk, Bartłomiej Bąk - przygotowanie - Kamilla Szewczyk

  • I Regionalny Konkurs Miniatur Skrzypcowych (Sieradz, dn. 08.03.2002 r.)

    - Wyróżnienie Anna Chowaniec - przygotowanie - Siergiej  Wowkotrub

  • VI Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego (Łódź,  dn. 03.03.2002 r.)

    - I nagroda Krzysztof Stępień - przygotowanie - Teresa Rozpędek

  • Międzyszkolny Konkurs Duetów Fortepianowych Fortepian na cztery ręce dla Szkół Muzycznych I stopnia (Tomaszów Mazowiecki, 2002 r.)

    - Wyróżnienie - duet: Bartłomiej Bąk, Weronika Molik - przygotowanie - Kamilla Szewczyk i Gabriela Bracka
    - Dyplom za interesujące wykonanie utworu - duet: Aleksandra Wąsek, Małgorzata Kaczmarczyk - przygotowanie - Kamilla Szewczyk

  • X Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, 2002 r.)

    - I nagroda Przemysław Wojciechowski - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • VII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia ( Piotrków Trybunalski, 2001 r.)

    - Wyróżnienie I st. Beata Ojrzyńska - przygotowanie - Kamilla Szewczyk

  • Chór szkolny pod kierunkiem dyrygenta Marka Kopra - nagrania Kolęd dla telewizji NTL (2000 r.)


  • VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia

     (Piotrków Trybunalski, 1999 r.)
      - I nagroda oraz Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego -       Monika Kośna - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego (Łódź, 1997 r.)

     - III miejsce Szymon Telecki - przygotowanie - Siergiej Wowkotrub

  • V Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 25.04.1997 r.)

     - I miejsce Monika Kośna - przygotowanie Jadwiga Guziak
     - I miejsce oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego - Dominika     
            Knaś
- przygotowanie - Jadwiga Guziak
     - II miejsce Michał Krężlewski - przygotowanie - Gabriela Bracka
     - Wyróżnienie Anna Cieślik - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • VII Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 22.03.1996 r.)

      - III nagroda Janusz Stolarczyk - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • Regionalny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas IV i V Szkół Muzycznych I stopnia (Łódź, dn. 04.05.1994 r.)

      - I wyróżnienie Agnieszka Łyp - przygotowanie - Jadwiga Guziak
      - IV wyróżnienie Katarzyna Supernak - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • II Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego

     (Łódź,  dn. 19-20.02.1994 r.)
     - Wyróżnienie Anna Długokęcka - przygotowanie - Jan Jackowski

  • VI Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 16.04.1994 r.)

     - I nagroda Janusz Stolarczyk - przygotowanie - Maciej Kowalczyk
     - II nagroda Marcin Pierwoch - przygotowanie - Maciej Kowalczyk
     - II nagroda Maksym Kuroń - przygotowanie - Andrzej Rymarek

  • IV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 11.12.1992 r.)

     - II nagroda Agnieszka Łyp - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny (Konin, dn. 07.05.1992 r.)

      - Wyróżnienie Miłosz Łabiński - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • V Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 10.04.1992 r.)

      - Wyróżnienie Grzegorz Lorent - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • III Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 18.01.1991 r.)

     - I nagroda Miłosz Łabiński - przygotowanie - Jadwiga Guziak
     - I nagroda i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego -  
            Agnieszka Michalska - przygotowanie - Jadwiga Guziak
     - III nagroda Dagmara Leszczyńska - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny (Zgierz, 12.1991 r.)

     - I nagroda Miłosz Łabiński - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • V Wojewódzki Przegląd Klas Instrumentów Dętych (Piotrków Trybunalski, dn. 19.04.1991 r.)

     - Wyróżnienie Artur Górny -  przygotowanie - Zbigniew Wilk
     - Wyróżnienie Bogdan Jagusiak - przygotowanie - Zbigniew Wilk

  • IV Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 06.04.1990 r.)

      - Wyróżnienie Tomasz Pierwoch - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • II Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 15.03.1989 r.):

      - I nagroda Agnieszka Michalska - przygotowanie - Jadwiga Guziak

  • IV Wojewódzki Przegląd Klas Instrumentów Dętych (Piotrków Trybunalski, dn. 14.04.1989 r.)

     - Wyróżnienie Anna Łabińska flet poprzeczny - przygotowanie - Zbigniew Wilk
     - Wyróżnienie Małgorzata Cieciura flet poprzeczny - przygotowanie - Zbigniew Wilk

  • III Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 18.04.1988 r.)

      - Wyróżnienie i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego -  Tomasz Pierwoch - przygotowanie - Maciej Kowalczyk   

  • I Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrkowie Trybunalskim, dn. 05.04.1984 r.)

      - I miejsce Ireneusz Niewiadomy - przygotowanie - Maciej Kowalczyk

  • Eliminacje Wojewódzkie - Konkurs Chórów i Orkiestr Dętych (Piotrków Trybunalski, 1979 r) - I miejsce chór szkolny pod kierunkiem Wandy Sobczyk - Udział w eliminacjach strefowych w Radomsku a następnie w eliminacjach Ogólnopolskich w Kraśniku.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego