Sukcesy uczniów PSM w Radomsku

Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Grażyny Bacewicz w Radomsku co rok zdobywają wiele nagród na ogólnopolskich konkursach. Dzięki ciężkiej pracy, motywacji oraz ciągłemu podwyższaniu poprzeczki, wychowankowie PSM w Radomsku zostali sklasyfikowani na podium ponad 200 konkursów od początku istnienia szkoły.

2019

IV Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów SOLO I NA DWA SMYKI (Zgierz, dn. 15.04.2019r.) – II miejsce w kategorii B – duo smyczkowe: Jagoda Gumienna i Martyna Jurczyk – przygotowanie: Marek Kloś

XVI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.  (Piotrków Trybunalski, dn. 12.04.2019r.) III miejsce – Bartosz Soja – przygotowanie: Edyta Rak II nagroda w grupie III – Oliwia Dalecka – przygotowanie: Kamilla Szewczyk III nagroda w grupie I – Julia Popiołek – przygotowanie: Kamilla Szewczyk Wyróżnienie  Oliwia Łągiewka – przygotowanie: Kamilla Szewczyk I nagroda ex aequo w grupie I – Monika Gnoińska i Maja Lorenc – przygotowanie: Agnieszka Michalska

 

V Wiosenne Konfrontacje Młodych Flecistów  (Lubliniec, dn. 11.04.2019r.) – Wyróżnienie II st. w grupie II – Salomea Nebożynska – przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

V Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I st.  (Brzeziny, dn. 10.04.2019r.) I miejsce w grupie I – duet fortepianowy: Monika Gnoińska i Maja         Lorenc – przygotowanie: Agnieszka Michalska II miejsce w grupie I – duet fortepianowy: Oliwia Łągiewka i Julia Popiołek – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

III miejsce w grupie I – duet fletowo-gitarowy: Salomea Nebożynska i Marta Nebożynska – przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Arkadiusz Załęczny Wyróżnienie w grupie I – duet fletowo-klarnetowy: Marta Normand i Zuzanna Wrótniak – przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Rafał Polegaj

 

IV Zgierskie Spotkania Młodych Wiolinistów SOLO I NA DWA SMYKI  (Zgierz, dn. 15.04.2019r.) – IV miejsce w grupie II – Jagoda Gumienna –przygotowanie: Marek Kloś


I Konkurs Skrzypcowy Muzyki Polskiej im. Wandy Wielkomirskiej 
(Częstochowa, dn. 01-04.03.2019r.) – Wyróżnienie w grupie I – Jagoda Gumienna – przygotowanie: Marek Kloś
2018

XI Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, 12.12.2018r.) – I miejsce w grupie I – Marta Nebożyńska  przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

XI Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, 12.12.2018r.) – Wyróżnienie w grupie I – Salomea Nebożyńska i Marta Nebożyńska  przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Arkadiusz Załęczny

XVI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 29.11-01.12.2018r.) – Nagroda II stopnia dla duetu w składzie: Monika Gnoińska i Maja Lorenc – przygotowanie: Agnieszka Michalska

XVI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 29.11-01.12.2018r.) – Nagroda I stopnia dla duetu w składzie: Oliwia Łągiewka i Julia Popiołek  przygotowanie: Kamilla Szewczyk

XVI Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 29.11-01.12.2018r.) – Wyróżnienie dla duetu w składzie: Oliwia Dalecka i Dawid Załóg  przygotowanie: Kamila Szewczyk, Paweł Mastalerz


VIII Międzynarodowy konkurs im. Janiny Garści (Stalowa Wola, dn. 23-26.05.2018r.) – Wyróżnienie w grupie II  Jagoda Gumienna, przygotowanie: Marek Kloś

IV Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych (Brzeziny, dn. 25.04.2018r.) – Wyróżnienie – Oliwia Łągiewka i Julia Popiołek przygotowanie: Kamilla Szewczyk

IV Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych (Brzeziny, dn. 25.04.2018r.) – I miejsce – Iga Krynka i Oliwia Dalecka  przygotowanie: Kamilla Szewczyk

IV Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych (Brzeziny, dn. 25.04.2018r.) – II miejsce – Salomea Nebożyńska i Marta Nebożyńska  przygotowanie Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Teresa Rozpędek

XIV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz (Wrocław, dn. 16-18.04.2018r.) – Wyróżnienie  Jagoda Gumienna – przygotowanie: Marek Kloś

I Festiwal Młodego Skrzypka im. prof. Zenona Płoszaja (Łódź, dn. 10.04.2018r.) – Wyróżnienie w grupie młodszej – Jagoda Gumienna przygotowanie: Marek Kloś


XI Regionalny Konkurs Duetów „Fortepian na 4 Ręce” 
(Tomaszów Mazowiecki, dn. 23.03.2018r.) – II miejsce w grupie I – Oliwia Łągiewka i Julia Popiołek – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

VII Ogólnopolski konkurs Duetów Fortepianowych (Zamość, dn. 15-17.03.2018r.) – II miejsce w grupie I – Oliwia Dalecka i Iga Krynke – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

2017

XV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 01-03.12.2017r.) – Wyróżnienie dla duetu w składzie: Joanna Hebda i Jagoda Gumienna  przygotowanie: Marek Kloś

XV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 01-03.12.2017r.) – Wyróżnienie dla duetu w składzie: Oliwia Dalecka i Iga Krynke  przygotowanie: Kamilla Szewczyk


VIII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” (Warszawa, dn. 29.05 –03.06.2017 r.)  III Nagroda  w grupie I – Jagoda Gumienna  przygotowanie: Marek Kloś

 

XV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny (Piotrków-Trybunalski, dn. 28.04.2017r.) – I nagroda – Oliwia Dalecka, przygotowanie: Kamilla Szewczyk


XV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny (Piotrków-Trybunalski, dn. 28.04.2017r.) – II nagroda – Iga Krynke, przygotowanie: Kamilla Szewczyk


VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe TAŃCE ŚWIATA (Włocławek, dn. 25-27.04.2017r.) – Wyróżnienie I st. w grupie I – Jagoda Gumienna  przygotowanie: Marek Kloś

 

VI Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych „Grajmy Razem” (Zamośc, dn. 23-25.03.2017r.) – wyróżnienie I sopnia  Oliwia Dalecka i Iga Krynke  przygotowanie: Kamilla Szewczyk


VI Starachowicki Konkurs Gitarowy 
(Starachowice, dn. 06.03.2017r.) –III miejsce w grupie III – Maria Kowalik  przygotowanie: Teresa Rozpędek
2016
X Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 07.12.2016r.) – Wyróżnienie w grupie I – Maria Kowalik  przygotowanie: Teresa Rozpędek


X Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 07.12.2016r.) – I miejsce w grupie II – Mikołaj Wiewióra  przygotowanie: Teresa Rozpędek

XIV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 02-04.12.2016r.) – Wyróżnienie dla duetu w składzie: Maciej Dubielski i Joanna Hebda  przygotowanie: Maciej Kowalczyk, Marek Kloś

XIV Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 02-04.12.2016r.) – Nagroda III stopnia dla duetu w składzie: Oliwia Dalecka, Iga Krynke  przygotowanie: Kamilla Szewczyk


Festiwal Muzyki Polskiej 
„Współczesna muzyka gitarowa” (Tczew, dn. 25.11.2016r.) – III nagroda – Mikołaj Wiewióra  przygotowanie: Teresa Rozpędek

 

II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny „I Pierwszak Może Być Mistrzem” (Warszawa, dn. 12-13.11.2016r.) – Dyplom Super Mistrza -Jagoda Gumienna  przygotowanie: Marek Kloś


XIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej 
im. Aleksandra Tansmana (Kępno, dn. 12-13.06.2016r.) – I miejsce w grupie I – Mikołaj Wiewióra przygotowanie: Teresa Rozpędek

X Regionalny Konkurs Duetów „Fortepian na 4 ręce” uczniów szkół muzycznych I stopnia regionu łódzkiego (Tomaszów Mazowiecki, dn. 27.04.2016 r.) – III miejsce w grupie I – Lilla Ciepielewska i Julia Kokosińska  przygotowanie Agnieszka Grodzicka

III Regionalne Spotkania Najmłodsyzch Gitaryzstów (Brzeziny, dn. 26.04.2016 r.)

Brązowy Dyplom w grupie III – Maria Kowalik – przygotowanie: Teresa Rozpędek

III Regionalne Konfrontacje Duetów Instrumentalnych Szkół Muzycznych I stopnia (Brzeziny, dn. 13.04.2016 r.)

II miejsce dla duetu w składzie: Aleksandra Tomczyk i Konrad Derlatka  przygotowanie Agnieszka Grodzicka
2015
IX Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy w Bełchatowie (Bełchatów, dn. 09.12.2015 r.)

I miejsce w grupie II Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

XIII Konkurs Duetów Dziecięcych (Warszawa, dn. 04-06.12.2015r.) –nagroda II stopnia dla duetu w składzie: Aleksandra Lęgowik i Piotr Wojtala  przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Maciej Kowalczyk


Festiwal Muzyki Polskiej „Współczesna muzyka gitarowa” w Tczewie (Tczew, dn. 27 listopada 2015 r.)

II Nagroda Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

V Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów im. Teodora Leszczyńskiego w Łańcucie (Łańcut, dn. 10.06.2015 r.)

II miejsce w grupie I Karol Komala  przygotowanie: Agnieszka Michalska

VI Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy w Kielcach (Kielce, dn. 26-29 kwietnia 2015 r.)

I miejsce w grupie solistów do lat 10 – Mikołaj Wiewióra przygotowanie: Teresa Rozpędek

II Międzynaodowy Konkurs Gitarowy Fernanda Sora (Frydek-Mistek 23-24. 04.2015 r.)

I miejsce w I kategorii Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

XIV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, dn. 17.04.2015 r.)

II miejsce w grupie III Karol Komala  przygotowanie: Agnieszka Michalska

XIV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, dn. 17.04.2015 r.)

wyróżnienie w grupie I Maria Sobecka  przygotowanie: Edyta Rak

IV Starachowicki Konkurs Gitarowy (Starachowice,dn. 16.03.2015 r.)

I miejsce w grupie III Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek
2014
VIII Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 10.12.2014 r.)

I miejsce Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

XII Konkurs Duetów Dziecięcych DUETTINO (Warszawa, dn. 5-7.12.2014 r.)

Wyróżnienie dla duetu: Aleksandra Saj i Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

Festiwal Muzyki Polskiej „Współczesna muzyka gitarowa” (Tczew, dn. 28.11.2014 r.)

II nagroda Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

I Spotkania Najmłodszych Flecistów (Skierniewice, dn. 23.06.2014 r.)

Wyróżnienie I stopnia Julia Jaguścik – przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

Wyróżnienie II stopnia Aleksandra Łęgowik – przygotowanie: Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

I Regionalne Spotkanie Najmłodszych Gitarzystów (Brzeziny, dn. 22.05.2014 r.)

Złoty Dyplom w grupie II Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

III Festiwal Akordeonowy „HarmoniaEspressiva” im. Prof. Jerzego Jurka (Sochaczew, dn. 22.05.2014 r.)

Laureat w kategorii I Piotr Wojtala – przygotowanie: Maciej Kowalczyk

VI Regionalny Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych (Pabianice, dn. 29.04. 2014 r.)

II miejsce Igor Mielczarek – przygotowanie: Anna Jaguścik

XII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana (Kępno, dn. 15–16.05.2014 r.)

II miejsce w kategorii – soliści grupa I Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

XVI Dolnośląski Konkurs Gitarowy GITARIADA 2014″ (Kłodzko, dn. 25-26.04.2014 r.)

III miejsce w kategorii I Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek
Dyplom dla Mikołaja Wiewióry  przygotowanego przez Panią Teresę Rozpędek za uzyskanie najlepszego  wyniku spośród uczniów szkół Regionu Łódzkiego w II Ogólnopolskim  Konkursie Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego w Łodzi – Pan  Witold Paprocki Wizytator CEA Regionu Łódzkiego

II Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego (Łódź, dn. 4-5.04.2014 r. )
II miejsce w grupie pierwszej Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

XVI Regionalny Konkurs Akordeonowy i Zespołów z udziałem akordeonu (Piotrków Trybunalski, dn. 21-22.03.2014 r.)
I nagroda kategoria I Piotr Wojtala – przygotowanie: Maciej Kowalczyk

Wyróżnienie kategoria II Maciej Dubielski – przygotowanie: Maciej Kowalczyk

III Dąbrowski Konkurs Gitarowy (Dąbrowa Górnicza, dn. 18.03.2014 r.)

Wyróżnienie Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

IX Regionalny Konkurs Duetów „Fortepian na 4 Ręce” Uczniów szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Łódzkiego (Tomaszów Mazowiecki, dn. 6.03.2014 r.)
III miejsce ex aequo w grupie II Aleksandra Saj i Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk
Wyróżnienie w grupie I: Anna Barda i Maria Sobecka – przygotowanie: Agnieszka Grodzicka i Edyta Rak
2013

VII Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 9.12.2013 r.) II miejsce (grupa) Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Teresa Rozpędek

XI Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 29.11-1.12.2013 r.)

Nagroda III stopnia dla duetu: Aleksandra Saj i Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

Wyróżnienie dla duetu: Joanna Hebda i Mikołaj Wiewióra – przygotowanie: Marek Kloś i Teresa Rozpędek

XIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. (Piotrków Trybunalski, dn. 19.04.2013 r.)

I nagroda w gr. I Konrad Derlatka – przygotowanie: Agnieszka Grodzicka
II nagroda w gr. I Karol Komala – przygotowanie: Agnieszka Michalska
III nagroda w gr. I Natalia Starczyk – przygotowanie: Kamilla Szewczyk
III nagroda w gr. I Aleksandra Saj – przygotowanie: Kamilla Szewczyk

I miejsce w gr. III Dominik Iskrzyński – przygotowanie: Edyta Rak

V Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy (Kielce, dn. 14-18.04.2013 r.)

Wyróżnienie w grupie solistów do lat 13 Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

IX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs im. Łukasza Pietrzaka Gitaromania (Jelenia Góra – Cieplice, dn. 15-16.02.2013 r.)

I miejsce w grupie młodszej Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
Wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu W. Lutosławskiego „Na jabłoni, jabłko wisi” Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
2012
VI Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 12.12.2012 r.)
I miejsce w gr. II Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie kompozycji Arkadiusza Załęcznego

w gr. IV dla duo gitarowego: Karolina Derwisz i Krzysztof Ligęza – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

VI Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci o szczeblu ogólnopolskim (Rybnik, dn. 8.12.2012 r.)

II miejsce ex aequo w gr. III Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

Warszawski Konkurs Pianistyczny (Warszawa, dn. 23-25.11.2012 r.)

Wyróżnienie II Stopnia w gr. I Karol Komala – przygotowanie: Agnieszka Michalska

XI Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej im. Aleksandra Tansmana (Kępno, dn. 17-18.05.2012 r.)

I miejsce dla duetu: Karolina Derwisz i Krzysztof Ligęza – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny

I Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. Kazimierza Sosińskiego (Łódź, dn. 28.04.2012 r.)

IV miejsce w grupie pierwszej Maja Płomińska – przygotowanie: Teresa Rozpędek

VIII Regionalny Konkurs Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I Stopnia „Fortepian na 4 Ręce” (Tomaszów Mazowiecki, dn. 26.04.2012 r.)

I miejsce ex aequo w grupie I dla duetu: Aleksandra Tomczyk i Julia Mofina – przygotowanie: Agnieszka Michalska i Agnieszka Grodzicka
Grand Prix dla duetu: Agnieszka Małek i Marcin Ligęza: przygotowanie: Agnieszka Grodzicka i Agnieszka Michalska

Wyróżnienie dla duetu: Natalia Starczyk i Igor Mielczarek – przygotowanie: Kamilla Szewczyk i Agnieszka Grodzicka

VI Przegląd Duetów Skrzypcowych (Olesno 31.03.2012 r.) – II nagroda dla duetu: Julia Jaguścik, Alicja Soczyńska  przygotowanie: Marek Kloś

2011
V Przedświąteczny Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 14.12.2011 r.) I miejsce w II grupie Karolina Derwisz – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
I miejsce w grupie IV duet w składzie: Karolina Derwisz i Krzysztof Ligęza – przygotowanie: Arkadiusz Załęczny
III miejsce w I grupie Maja Płomińska – przygotowanie: Teresa

Rozpędek

IX Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 2-4.12.2011 r.) Nagroda I stopnia dla duetu: Marcin Ligęza, Agnieszka Małek – przygotowanie: Agnieszka Michalska, Agnieszka Grodzicka

Nagroda I stopnia dla duetu: Aleksandra Tomczyk, Julia Mofina – przygotowanie: Agnieszka Michalska, Agnieszka Grodzicka

Wyróżnienie dla duetu: Monika Śpiewak, Piotr Szumlas – przygotowanie: Teresa Rozpędek, Marek Kloś

II Regionalne Konfrontacje Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych pod Patronatem Wizytatora Regionu Łódzkiego (Zgierz, dn. 18-19.11.2011 r.) II miejsce trio „Flautato” w składzie: Wiktoria Olejnik – flet, Anastazja Olejnikskrzypce, Monika Śpiewak – skrzypce –przygotowanie: Marek Kloś

V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „ Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” (Warszawa, dn. 9-12.06.2011 r.)

Wyróżnienie Bartosz Dyner – przygotowanie Siergiej Wowkotrub

III Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy – Gitara Viva (Kielce, dn. 15-18.05.2011 r.) III miejsce  grupa solistów do lat 13 Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny

III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy na wykonanie utworów kompozytorów polskich (Tomaszów Mazowiecki, dn. 13-14.05.2011 r.)

III miejsce w grupie I Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny

XVIII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe (Sanok, dn. 10-15.04.2011 r.): Wyróżnienie Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny

Wyróżnienie Maja Płomińska – przygotowanie Teresa Rozpędek

XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. (Piotrków Trybunalski, dn. 8.04.2011 r.): Wyróżnienie I st. gr. I Natalia Kawka – przygotowanie Kamilla Szewczyk

Wyróżnienie gr. III Agnieszka Małek – przygotowanie Agnieszka Grodzicka
Wyróżnienie gr. IV Aleksandra Gabryelczyk – przygotowanie Agnieszka Grodzicka

I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy – I Podhalańskie Dni Gitary Klasycznej (Nowy Targ, dn. 25-26.03.2011 r.)  I nagroda w kategorii – soliści do 13 lat Karolina Derwisz – przygotowanie Arkadiusz Załęczny

2010-2001
IV Przedświąteczny Konkurs Regionalny Konkurs Gitarowy (Bełchatów, dn. 16.12.2010 r.)  Wyróżnienie w I grupie Maja Płomińska – przygotowanie Teresa Rozpędek

II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Gitarowy „GITARA VIVA” (Kielce, dn. 16-19.05.2010 r.) I miejsce Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

VII Regionalny Konkurs Duetów „Fortepian na 4 ręce” Szkół
Muzycznych I stopnia (Tomaszów Mazowiecki, dn. 20.04.2010 r.):
I miejsce w grupie III dla duetu: Kinga Ćwiek i Aleksandra Gabryelczyk   przygotowanie – Agnieszka Grodzicka
II miejsce w grupie III dla duetu: Anna Chybalska i Marcin Ligęza przygotowanie – Kamilla Szewczyk i Agnieszka Michalska

Wyróżnienie w grupie I dla duetu: Natalia Kawka i Julia Kopiec przygotowanie –  Kamilla Szewczyk i Agnieszka Michalska

IV Regionalny Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych (Pabianice, dn. 20.04.2010 r.)    I miejsce Karolina Derwisz  przygotowanie – Marzena Ziora

V Przegląd Duetów Skrzypcowych 
(Olesno, dn. 27.03.2010 r.)

I miejsce dla duetu: Anastazja Olejnik i Monika Śpiewak przygotowanie –  Marek Kloś

V Konkurs Solfeżowy dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia (Częstochowa, dn. 19.03.2010 r.) I nagroda Kinga Ćwiek  przygotowanie – Marzena Ziora

 

X Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I st. Regionu Łódzkiego (Łódź, dn. 7.02.2010 r.) I miejsce w grupie I Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

III Regionalny Konkurs Gitarowy na wykonanie kolędy (Bełchatów, dn. 15.12.2009 r) I miejsce w grupie I Karolina Derwisz  przygotowanie –Arkadiusz Załęczny II miejsce Krzysztof Ligęza  przygotowanie –Arkadiusz Załęczny

Grand Prix Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

miejsce w grupie III dla duetu gitarowo-skrzypcowego w składzie: Karolina  Derwisz i Monika Śpiewak  przygotowanie –Arkadiusz Załęczny, Marek Kloś

VII Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów (Sieradz, dn. 12.12.2009 r.) Wyróżnienie w grupie II Dominik Iskrzyński  przygotowanie – Edyta Rak

VII Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 4-6.12.2009 r.): Nagroda I stopnia w grupie II dla duetu: Anna Chybalska, Marcin Ligęza  przygotowanie – Agnieszka Michalska, Kamilla Szewczyk

Nagroda III stopnia w grupie II dla duetu: Karolina Derwisz i Monika Śpiewak   przygotowanie – Arkadiusz Załęczny i Marek Kloś
Nagroda indywidualna Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

Wyróżnienie dla duetu w składzie: Kinga Ćwiek i Aleksandra Gabryelczyk  przygotowanie – Agnieszka Grodzicka

VIII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej Świętokrzyska Jesień Gitarowa (Kielce, dn. 11.2009 r.) II miejsce Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz, dn. 22.05.2009 r.)

I miejsce Marcin Ligęza  przygotowanie – Agnieszka Michalska

II Ogólnopolski Konkurs Gitarowy na wykonanie utworów kompozytorów polskich (Tomaszów Mazowiecki, dn. 15-16.05.2009 r.)  II miejsce ex aequo w grupie I Karolina Derwisz  przygotowanie –Arkadiusz Załęczny

III Regionalny Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I i II st. Regionu łódzkiego (Skierniewice, dn. 25.04.2009 r.)

III miejsce w kategorii szkół muzycznych I stopnia  przygotowanie –Jolanta Muratów

VIII Ogólnopolski Festiwal Fletowy (Sochaczew, dn. 8.04.2009 r.) Wyróżnienie Wiktoria Olejnik  przygotowanie – Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

XVII Międzynarodowe Spotkania Gitarowe (Sanok, dn. 29.03-03.04.2009 r.): III miejsce Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

Wyróżnienie Krzysztof Ligęza  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

V Regionalny Konkurs Solfeżowy Szkół Muzycznych I stopnia (Zgierz, dn. 27.03.2009 r.)I miejsce Mateusz Duda  przygotowanie Marzena Ziora

II Regionalny Konkurs Gitarowy na wykonanie kolędy (Bełchatów, dn. 16.12.2008 r.): I miejsce (III grupa) dla trio gitarowo-skrzypcowego w składzie: Karolina Derwiszgitara, Piotr Szumlas  gitara, Monika Śpiewak  skrzypce – przygotowanie – Arkadiusz Załęczny, Marek Kloś

II miejsce (III grupa) dla trio gitarowego w składzie: Karolina Derwisz, Krzysztof  Ligęza, Łukasz Tomczyk  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny III miejsce (I grupa) Karolina Derwisz  przygotowanie – Arkadiusz Załęczny

VI Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów Grupa I (Sieradz, dn. 13.12.2008 r.) III miejsce Dominik Iskrzyński  przygotowanie – Edyta Rak

VI Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” 
(Warszawa, dn. 5-7.12.2008 r.) Nagroda I stopnia dla duetu: Kinga Ćwiek, Aleksandra Gabryelczyk  przygotowanie – Agnieszka Grodzicka

V Muzyczne Spotkania Najmłodszych Pianistów (Sieradz, dn. 1.12.2008 r.) V miejsce Marcin Ligęza  przygotowanie – Agnieszka Michalska

VIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego (Izabelin Warszawa, dn. 25-31.05.2008 r.) III miejsce w kategorii duet fortepianowy: Aleksandra Gabryelczyk, Kinga  Ćwiek przygotowanie – Agnieszka Grodzicka

XIII Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 4-5.04.2008 r.) II miejsce Adam Dobrakowski  przygotowanie –Maciej Kowalczyk

VI Regionalny Konkurs Duetów Szkół Muzycznych I st. „Fortepian na 4 ręce” (Tomaszów Mazowiecki, dn. 4.04.2008 r.) III nagroda dla duetu: Aleksandra Gabryelczyk, Kinga Ćwiek  przygotowanie Agnieszka Grodzicka


I Międzyszkolny Konkurs Gitarowy na wykonanie kolędy
(Bełchatów, dn. 18.12.2007 r.) III miejsce ex aequo kategoria I Karolina Derwisz przygotowanie –  Arkadiusz Załęczny

V Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 7-9.12.2007 r.) Wyróżnienie dla duetu fletowo-skrzypcowego Michalina Majstrowicz, Maria  Molenda  przygotowanie – Aleksandra Ławrynowicz-Drewek, Siergiej Wowkotrub

VII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego (Łomianki-Warszawa, dn. 03-10.06.2007 r.) II nagroda Mateusz Duda w sekcji fortepian Kategorii B – przygotowanie – Jadwiga Guziak

II Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz, dn. 19.05.2007 r.) III  miejsce Barbara Ciosk  przygotowanie – Kamilla Szewczyk

IV Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg (Łódź, dn. 26-27.04.2007 r.) I miejsce w grupie I Mateusz Duda  przygotowanie – Jadwiga Guziak

X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. (Piotrków Trybunalski, dn. 21.04.2007 r.): Grand Prix Mateusz Duda przygotowanie – Jadwiga Guziak III miejsce Barbara Ciosk przygotowanie – Kamilla  Szewczyk Wyróżnienie Aleksandra Gabryelczyk  przygotowanie – Agnieszka Grodzicka Wyróżnienie Kinga Ćwiek  przygotowanie – Agnieszka Grodzicka

IV Konkurs Duetów Dziecięcych „Duettino” (Warszawa, dn. 8-10.12.2006 r.) Nagroda I stopnia dla duetu fortepianowego: Klaudia Sowiak i Jacek Klimczak   przygotowanie – Agnieszka Michalska, Kamilla Szewczyk

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding (Warszawa, dn. 9-11.06.2006 r.) IV nagroda w II grupie Maria Molenda  przygotowanie – Siergiej Wowkotrub

Wojewódzkie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych i Perkusji dla uczniów szkół muzycznych I st. (Kielce, dn. 28.05.2006 r.) III miejsce gr. I Michalina Majstrowicz  przygotowanie – Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

VI Ogólnopolski Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego (Łomianki, dn. 21-28.05.2006 r.) I miejsce w sekcji Fortepian „A” Mateusz Duda  przygotowanie – Jadwiga Guziak

II Regionalny Konkurs Solfeżowy dla Najmłodszych (Pabianice, dn. 26.04.2006 r.) III miejsce Mateusz Duda  przygotowanie – Anna Jaguścik

V Regionalny Konkurs Duetów „Fortepian na 4 ręce” (Tomaszów Mazowiecki, dn. 2006 r.) Wyróżnienie w II kat. dla duetu: Jacek Klimczak i Klaudia Sowiak – przygotowanie – Kamilla Szewczyk i Agnieszka Michalska

XVIII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Jana Sebastiana Bacha (Gorzów Wielkopolski, dn. 27.03-01.04.2006 r.) III miejsce
w grupie I Mateusz Duda
  przygotowanie – Jadwiga Guziak

I Konkurs Młodego Pianisty (Łódź, dn. 24-25.02.2006 r.) II nagroda w grupie młodszej Mateusz Duda  przygotowanie – Jadwiga Guziak

III Konkurs Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (Warszawa, dn. 9-11.12.2005 r.) Nagroda III stopnia dla duetu fletowo- klarnetowego : Michalina Majstrowicz i Michał Majstrowicz  przygotowanie – Aleksandra Ławrynowicz-Drewek i Henryk Dłubak

I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding (Warszawa, dn. 17-19.06.2005 r.) IV nagroda w I grupie Kinga Kabzińska  przygotowanie – Siergiej Wowkotrub

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej (Trzęsacz, dn. 26-28.05.2005) II miejsce duet: Paweł Bartnik i Krzysztof Stępień przygotowanie – Teresa  Rozpędek

IX Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia (Piotrków Trybunalski, dn. 15.04.2005 r.) I miejsce w kategorii I Mateusz Duda  przygotowanie – Jadwiga Guziak Wyróżnienie w kategorii II Sara Famulska  przygotowanie – Agnieszka Grodzicka

Muzyczne Spotkania Młodych Pianistów (Sieradz, dn. 11.12.2004 r.)        I miejsce oraz nagroda przewodniczącego jury prof. T. Manastyrskiej Mateusz  Duda  przygotowanie – Jadwiga Guziak

VII Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej (Kielce, dn. 2-3.04.2004 r.) miejsce Krzysztof Stępień  przygotowanie – Teresa Rozpędek

XI Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 2-3.04.2004 r.) II nagroda w kategorii II Przemysław Wojciechowski  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

VII Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I Stopnia Okręgu Łódzkiego (Łódź, dn. 28.02.2004 r.)

I miejsce w grupie II Krzysztof Stępień  przygotowanie – Teresa Rozpędek

II Piotrkowskie Spotkania Fletowe (Piotrków Trybunalski, dn. 16.03.2004 r.) Wyróżnienie w kat. I  Michalina Majstrowicz  przygotowanie – Aleksandra Ławrynowicz-Drewek

XI Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, 2004 r.)
II nagroda w kategorii II – Przemysław Wojciechowski przygotowanie Maciej Kowalczyk

VII Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I st. Okręgu Łódzkiego (Łódź, 2004) I miejsce Krzysztof Stępień  przygotowanie –Teresa Rozpędek

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I st. (Konin, 2003r.) Tytuł laureata Krzysztof Stępień  przygotowanie Teresa Rozpędek

Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia regionu łódzkiego (Zgierz 2003 r.) I nagroda Krzysztof Stępień  przygotowanie – Teresa Rozpędek

Międzynarodowy Festiwal Rozrywkowej Muzyki Akordeonowej Konfrontacje w Częstochowie (Częstochowa,2003 r.) Wyróżnienie II st. Przemysław Wojciechowski  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej ( Giżycko, 2003 r.) II nagroda Przemysław Wojciechowski  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

Regionalne Przesłuchania Akordeon (Zduńska Wola, 2003 r.)
II nagroda Przemysław Wojciechowski  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

VIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Państwowych Szkół Muzycznych I stopnia (Piotrków Trybunalski, 2003 r.) II wyróżnienie Natalia Szewczyk  przygotowanie – Kamilla Szewczyk

II nagroda Kinga Bogdańska  przygotowanie – Kamilla Szewczyk

II Regionalny Konkurs Miniatur Skrzypcowych (Sieradz, 2003 r.)

Wyróżnienie Seweryn Kulikowski  przygotowanie – Robert Jurecki

Ealing Festiwal (Londyn, 2002 r.) II nagroda Kacper Niegardowski Mickiewicz  przygotowanie – Jadwiga Guziak

II Międzyszkolny Konkurs Duetów Fortepianowych Fortepian na cztery ręce dla Szkół Muzycznych I stopnia (Tomaszów Mazowiecki, 2002 r.) Wyróżnienie II st. – duet Natalia Szewczyk, Bartłomiej Bąk  przygotowanie – Kamilla Szewczyk

I Regionalny Konkurs Miniatur Skrzypcowych (Sieradz, dn. 08.03.2002 r.) Wyróżnienie Anna Chowaniec  przygotowanie – Siergiej  Wowkotrub

VI Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego (Łódź,  dn. 03.03.2002 r.) I nagroda Krzysztof Stępień  przygotowanie – Teresa Rozpędek

Międzyszkolny Konkurs Duetów Fortepianowych Fortepian na cztery ręce dla Szkół Muzycznych I stopnia (Tomaszów Mazowiecki, 2002 r.) Wyróżnienie – duet: Bartłomiej Bąk, Weronika Molik przygotowanie – Kamilla Szewczyk i Gabriela Bracka Dyplom za interesujące wykonanie utworu – duet: Aleksandra Wąsek, Małgorzata Kaczmarczyk  przygotowanie – Kamilla Szewczyk

X Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, 2002 r.)

I nagroda Przemysław Wojciechowski  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

VII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia ( Piotrków Trybunalski, 2001 r.) Wyróżnienie I st. Beata Ojrzyńska  przygotowanie – Kamilla Szewczyk

2000-1991

Chór szkolny pod kierunkiem dyrygenta Marka Kopra  nagrania Kolęd dla telewizji NTL (2000 r.)

VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia

(Piotrków Trybunalski, 1999 r.) I nagroda oraz Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego – Monika Kośna przygotowanie – Jadwiga Guziak

Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego (Łódź, 1997 r.) III miejsce Szymon Telecki –przygotowanie – Siergiej Wowkotrub

V Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 25.04.1997 r.) I miejsce Monika Kośna  przygotowanie Jadwiga Guziak

I miejsce oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego Dominika Knaś  przygotowanie – Jadwiga Guziak II miejsce Michał Krężlewski  przygotowanie – Gabriela Bracka Wyróżnienie Anna Cieślik  przygotowanie – Jadwiga Guziak

VII Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 22.03.1996 r.) III nagroda Janusz Stolarczyk  przygotowanie – Maciej Kowalczyk Regionalny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas IV i V Szkół Muzycznych I stopnia (Łódź, dn. 04.05.1994 r.) I wyróżnienie Agnieszka Łyp  przygotowanie – Jadwiga Guziak IV wyróżnienie Katarzyna Supernak  przygotowanie – Jadwiga Guziak II Konkurs Młodych Gitarzystów Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Łódzkiego (Łódź,  dn. 19-20.02.1994 r.) Wyróżnienie Anna Długokęcka  przygotowanie – Jan Jackowski

VI Regionalny Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 16.04.1994 r.) I nagroda Janusz Stolarczyk  przygotowanie – Maciej Kowalczyk II nagroda Marcin Pierwoch  przygotowanie – Maciej Kowalczyk II nagroda Maksym Kuroń  przygotowanie – Andrzej Rymarek

IV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 11.12.1992 r.) II nagroda Agnieszka Łyp  przygotowanie – Jadwiga Guziak

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny (Konin, dn. 07.05.1992 r.) Wyróżnienie Miłosz Łabiński  przygotowanie – Jadwiga Guziak

V Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 10.04.1992 r.) Wyróżnienie Grzegorz Lorent  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

III Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 18.01.1991 r.) I nagroda Miłosz Łabiński  przygotowanie – Jadwiga Guziak I nagroda i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego –  Agnieszka Michalska  przygotowanie – Jadwiga Guziak III nagroda Dagmara Leszczyńska  przygotowanie – Jadwiga Guziak

III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny (Zgierz, 12.1991 r.) I nagroda Miłosz Łabiński  przygotowanie – Jadwiga Guziak


V Wojewódzki Przegląd Klas Instrumentów Dętych
 (Piotrków Trybunalski, dn. 19.04.1991 r.) Wyróżnienie Artur Górny   przygotowanie – Zbigniew Wilk Wyróżnienie Bogdan Jagusiak  przygotowanie – Zbigniew Wilk
1990-1981

IV Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 06.04.1990 r.) Wyróżnienie Tomasz Pierwoch  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

II Wojewódzki Konkurs Pianistyczny (Piotrków Trybunalski, dn. 15.03.1989 r.): I nagroda Agnieszka Michalska  przygotowanie – Jadwiga Guziak

IV Wojewódzki Przegląd Klas Instrumentów Dętych (Piotrków Trybunalski, dn. 14.04.1989 r.) Wyróżnienie Anna Łabińska flet poprzeczny – przygotowanie – Zbigniew Wilk Wyróżnienie Małgorzata Cieciura flet poprzeczny – przygotowanie – Zbigniew Wilk

III Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrków Trybunalski, dn. 18.04.1988 r.) Wyróżnienie i nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu obowiązkowego –  Tomasz Pierwoch  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

I Wojewódzki Konkurs Akordeonowy (Piotrkowie Trybunalskim, dn. 05.04.1984 r.) I miejsce Ireneusz Niewiadomy  przygotowanie – Maciej Kowalczyk

Rocznik 1980-1974

Eliminacje Wojewódzkie – Konkurs Chórów i Orkiestr Dętych (Piotrków Trybunalski, 1979 r)  I miejsce chór szkolny pod kierunkiem Wandy Sobczyk – Udział w eliminacjach strefowych w Radomsku a następnie w eliminacjach Ogólnopolskich w Kraśniku.

Uczniów

Nauczycieli

Grupy wiekowe

LAT HISTORII

PSM I st. im. Grażyny Bacewicz w Radomsku

Adres: Radomsko, ul. Kościuszki 14

Telefon: 48 44 683 24 07

Email: psmbacewicz@interia.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 12:00 - 20:00

Skip to content