Akompaniament

Edyta Rak

Cykl sześcioletni

Kl. I

  1. Kociołek Lena – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
  2. Komorowska Iga – skrzypce – S. Wowkotrub
  3. Krakowska Julia – skrzypce – M. Kloś
  4. Nowicka Emilia – skrzypce – S. Wowkotrub
    Kl. II

1. Marek Małgorzata – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

2. Tkacz Karolina – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

Kl. III

  1. Bajon Lena – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
  2. Kowalczyk Hubert – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
  3. Półrola Julia – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    Kl. IV

1. Czernek Agata – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

2. Kałdońska Maja – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

3. Kowalczyk Aleksandra – skrzypce – S. Wowkotrub

4. Makowska Patrycja – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

5. Zasępa Lena – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
Kl. V

1. Ciupińska Maja – skrzypce – M. Kloś
Kl. VI

  1. Amaraegbu Antonio – skrzypce – S. Wowkotrub
  2. Nebożynska Salomea – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

Cykl czteroletni

Kl. I

  1. Chwała Marika – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
  2. Zamożna Katarzyna – skrzypce – S. Wowkotrub
    Kl. II
  3. Antczak Maja – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    Kl. III
  4. Banasik Aleksandra – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

Piotr Zajączkowski

Cykl sześcioletni

Kl. I

  1. Nowicki Kacper – trąbka – S. Kryś
  2. Nowicka Maja – saksofon – Sz. Węgrzynek
  3. Smędzik Lena – saksofon – Sz. Węgrzynek
    Kl. II

1. Jurek Adam – trąbka – S. Kryś

2. Gębicz Patryk – trąbka – S. Kryś

3. Gleń Patrycja – skrzypce – M. Kloś

4. Hebda Aleksandra – skrzypce – M. Kloś
Kl. III

1. Czuryłło Franciszek – trąbka – S. Kryś

2. Kurzydlak Maria – skrzypce – S. Wowkotrub

3. Świerczyński Szymon – skrzypce – M. Kloś

Kl. IV

  1. Grabas Szymon – trąbka – S. Kryś
  2. Tkacz Magdalena – skrzypce – M. Kloś

Kl. VI

  1. Kuder Maja – skrzypce – S. Wowkotrub
  2. Maligłówka Kamila – skrzypce – M. Kloś
  3. Strychalska Kinga – skrzypce – S. Wowkotrub

Cykl czteroletni

Kl. I

  1. Marszałek Aleksander – saksofon – Sz. Węgrzynek
  2. Moś Weronika – saksofon – Sz. Węgrzynek
  3. Skórka Barbara – saksofon – Sz. Węgrzynek
  4. Parzuchowski Piotr – trąbka – S. Kryś

Kl. II

  1. Parzuchowski Paweł – trąbka – S. Kryś

Kl. IV

  1. Sobociński Miłosz – klarnet – R. Polegaj
  2. Walewski Michał – trąbka – S. Kryś

Kamilla Szewczyk

Cykl sześcioletni

Kl. II
1. Jurczyk Artur – klarnet – R. Polegaj
2. Woszczyk Zofia – klarnet – R. Polegaj
Kl. III

  1. Więcek Miłosz – klarnet – R. Polegaj

Cykl czteroletni

Kl. I

  1. Małolepsza Julia – klarnet – R. Polegaj
  2. Margas Natasza – klarnet – R. Polegaj
  3. Babacz Wiktoria – klarnet – R. Polegaj
  4. Normand Marta – klarnet – Polegaj
    Kl. II
    1. Olborska Maja – klarnet – R. Polegaj

Kl. III

  1. Banasik Jakub – klarnet – R. Polegaj
  2. Durka Łukasz – klarnet – R. Polegaj

Uczniów

Nauczycieli

Grupy wiekowe

LAT HISTORII

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Radomsku

Adres: 97-500 Radomsko, ul. Kościuszki 14

Telefon: 44 683 24 07

Email: sekretariat@psmradomsko.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 7:00 - 21:00

Skip to content