Akompaniament - PSM I st. w Radomsku

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Grażyny Bacewicz w Radomsku
Przejdź do treści
Szkoła > Rok szkolny 2020/2021
p. KAMILLA SZEWCZYK
 
CYKL  6 –LETNI
KLARNET
KL. I
1. WOSZCZYK  ZOFIA
2. JURCZYK  ARTUR
 
KL. II
1. HOMIK  ALICJA
2. WIĘCEK  MIŁOSZ
 
CYKL  4-LETNI
KLARNET
KL. I
1. OLBORSKA  MAJA
KL. II
1. BANASIK  JAKUB
2. DURKA  ŁUKASZ

KL. III
1. SOBOCIŃSKI  MIŁOSZ
2. ŚLIWAKOWSKI  WIKTOR
KL. IV
1. WRÓTNIAK  ZUZANNA


p. EDYTA RAK
CYKL  6-LETNI                                                                                    
Kl. I                                                                                                                        
1. TKACZ  KAROLINA  - FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK
2. MAREK  MAŁGORZATA – FLET- A. ŁAWRYNOWICZ- DREWEK                                                                                           

KL. II                                                                                                                       
1. BAJON  LENA – FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK                                                                                   
2. KOWALCZYK  HUBERT – FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK
3. PÓŁROLA  JULIA - FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK

KL. III
1. CZERNEK  AGATA – FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK
2. KAŁDOŃSKA  MAJA – FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK
3. MAKOWSKA PATRYCJA – FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK
4. ZASĘPA  LENA – FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK
5. KOWALCZYK  ALEKSANDRA – SKRZYPCE – S.WOWKOTRUB
KL.V
1.  AMARAEGBU  ANTONIO – SKRZYPCE - S.WOWKOTRUB
2.  BIŃCZYK  LILIANNA – SKRZYPCE - S.WOWKOTRUB
3.  NEBOŻYŃSKA  SALOMEA -FLET – A. ŁAWRYNOWICZ-DREWEK


CYKL 4 - LETNI
FLET  POPRZECZNY
KL. I
1. ANTCZAK  MAJA

KL. II
1.  BANASIK  ALEKSANDRA
KL.IV
1. NORMAND  MARTA
2. PODGÓRSKA  WERONIKA


p. PIOTR ZAJĄCZKOWSKI
CYKL 6 - LETNI
SKRZYPCE
KL. I
1. HEBDA  ALEKSANDRA – M. Kloś
2. GLEŃ  PATRYCJA – M. Kloś
3. ORŁOWSKA  JULIANNA - S. Wowkotrub
KL. II
1. KURZYDLAK  MARIA – S. Wowkotrub
2. ŚWIERCZYŃSKI  SZYMON – M. Kloś

KL. III
1. TKACZ  MAGDALENA  - M. Kloś

KL. IV
1. CIUPIŃSKA  MAJA - M. Kloś

KL. V
1. KUDER  MAJA - S. Wowkotrub
2. MALIGŁÓWKA  KAMILA – M. Kloś
3. STRYCHALSKA  KINGA - S.Wowkotrub

KL.VI
1. FRANKOWSKA  ANIELA  - S. Wowkotrub
2. KOCINIAK  MAŁGORZATA – M. Kloś
 
TRĄBKA
CYKL  6-LETNI
KL. I
1. JUREK  ADAM
2. GĘBICZ  PATRYK

KL.II
1. CZURYŁŁO  FRANCISZEK
KL.III
1. GRABAS  SZYMON
 
CYKL  4-LETNI
SKRZYPCE
KL. I
1. KLEKOWSKA  KINGA – S. Wowkotrub
 
TRĄBKA
KL. I
1. PARZUCHOWSKI PAWEŁ
 
KL.III
1. WALEWSKI MICHAŁ

+48 044 683 24 07
+48 044 683 24 07 (fax)
Adres szkoły:
ul. Kościuszki 14
97-500 Radomsko
psmbacewicz@interia.pl
Wróć do spisu treści