Akompaniament

Edyta Rak

Cykl sześcioletni

Kl. I

  1. Michoń  Michalina – skrzypce – S.Wowkotrub
  2. Misiewicz  Maria – skrzypce – S.Wowkotrub
  3.   Podolak  Apolonia – skrzypce – S.Wowkotrub
  4.    Włuka  Kornelia  – skrzypce –  S.Wowkotrub

Kl. II

  1. Kociołek Lena – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
  2. Komorowska Iga – skrzypce – S. Wowkotrub
  3. Krakowska Julia – skrzypce – M. Kloś

    Kl. III
    1. Marek Małgorzata – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    2. Tkacz Karolina – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

    Kl. IV
    1. Bajon Lena – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    2. Półrola Julia – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

    Kl. V
    1. Czernek Agata – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    2.Kałdońska Maja – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    3. Kowalczyk Aleksandra – skrzypce – S. Wowkotrub
    4. Makowska Patrycja – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
    5. Zasępa Lena – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

    Kl. VI
    1. Ciupińska Maja – skrzypce – M. Kloś

Cykl czteroletni

Kl. II
1. Chwała Marika – flet – A. Ławrynowicz-Drewek
2. Zamożna Katarzyna – skrzypce – S. Wowkotrub

Kl. III

  1. Antczak Maja – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

    Kl. IV
    1. Banasik Aleksandra – flet – A. Ławrynowicz-Drewek

Piotr Zajączkowski

Cykl sześcioletni

Kl. I

  1. Cierpisz Katarzyna  – saksofon – Sz. Węgrzynek
  2. Cyganek Adam – trąbka – S. Kryś
  3. Kubanik Mateusz – saksofon – Sz. Węgrzynek
  4. Maturlak Oliwia – skrzypce – S.Wowkotrub

    Kl. II
    1. Nowicka Maja – saksofon – Sz. Węgrzynek
    2.Nowicki Kacper – trąbka – S. Kryś
    3. Smędzik Lena – saksofon – Sz. Węgrzynek

    Kl. III
    1. Gębicz Patryk – trąbka – S. Kryś
    2.Gleń Patrycja – skrzypce – M. Kloś
    3. Hebda Aleksandra – skrzypce – M. Kloś
    4. Jurek Adam – trąbka – S. Kryś

    Kl. IV
    1. Czuryłło Franciszek – trąbka – S. Kryś
    2. Świerczyński Szymon – skrzypce – M. Kloś

Kl. V

  1. Grabas Szymon – trąbka – S. Kryś
  2. Tkacz Magdalena – skrzypce – M. Kloś

Cykl czteroletni

Kl. I

  1. Barańska Klaudia – skrzypce – M. Kloś
  2. Janowski Mateusz – klarnet – R. Polegaj
  3. Kołodziejski Wiktor – saksofon – Sz. Węgrzynek
  4. Kubanik Mikołaj – saksofon – Sz. Węgrzynek

    Kl. II

  1. Marszałek Aleksander – saksofon – Sz. Węgrzynek
  2. Skórka Barbara – saksofon – Sz. Węgrzynek

Kl. III

  1. Parzuchowski Paweł – trąbka – S. Kryś

Kamilla Szewczyk

Cykl sześcioletni

Kl. III

  1. Jurczyk Artur – klarnet – R. Polegaj
  2. Woszczyk Zofia – klarnet – R. Polegaj
    Kl. IV
    1. Więcek Miłosz – klarnet – R. Polegaj

Cykl czteroletni

Kl. II

  1. Babacz Wiktoria – klarnet – R. Polegaj
  2. Małolepsza Julia – klarnet – R. Polegaj
  3. Margas Natasza – klarnet – R. Polegaj
  4. Normand Marta – klarnet – Polegaj
    Kl. III
    1. Olborska Maja – klarnet – R. Polegaj

Kl. IV

  1. Banasik Jakub – klarnet – R. Polegaj
  2. Durka Łukasz – klarnet – R. Polegaj

Uczniów

Nauczycieli

Grupy wiekowe

LAT HISTORII

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Radomsku

Adres: 97-500 Radomsko, ul. Kościuszki 14

Telefon: 44 683 24 07

Email: sekretariat@psmradomsko.pl

Godziny otwarcia: Pon-Pt: 7:00 - 21:00

Skip to content